Drodzy Przyjaciele,

Z nieukrywaną przykrością chcielibyśmy oznajmić Wam, że postanowiliśmy rozwiązać SinClub. Decyzja ta została podjęta po długich i ciężkich rozważaniach. Przede wszystkim pragniemy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do jej rozwoju, osobom w SinCrew, które poświęcały swój czas aby animować polską scenę BDSM.

Misją SinClubu niezmiennie było tworzenie polskiej sceny BDSM, poprzez zachęcanie klimatycznych ludzi do towarzyskich spotkań i zamianę wirtualnych znajomości na realne. Po trzech latach działalności, poznawszy setki sympatycznych osób w wielu miastach możemy uznać, że cel ten został w dużej mierze osiągnięty. Gdy zaczynaliśmy – poznanie nowych klimatycznych osób w realnym świecie było bardzo trudne – dziś ogromna część sceny zna się z różnych imprez i spotkań (nie tylko organizowanych przez nas) i tworzy realne i dzięki temu bezpieczniejsze środowisko. Mamy nadzieję że zostaniemy w Waszej pamięci jako fajna inicjatywa łącząca ludzi ze wspólną pasją.

Nasza decyzja ma dość prozaiczne podłoże – SinClub w swej formie organizującej imprezy i eventy, utrzymującej projekty internetowej i nastawionej na rozwój jest niezwykle czasochłonny. Przez te trzy lata po kolei angażowało się w niego prawie 50 osób, zorganizowaliśmy ponad 100 spotkań i imprez w całej Polsce. Wyznaczyliśmy te kilka nowych standardów, spróbowaliśmy paru nowych rzeczy i z całą pewnością będziemy ten okres wspominać jako 3 lata wypełnione niezwykłymi przeżyciami i wyzwaniami. Na chwilę obecną jednak nie jesteśmy w stanie poświęcić SinClubowi tyle czasu, ile od nas wymaga.

Oczywiście mamy nadzieję, że idea spotkań otwartych będzie dalej kontynuowana niezależnie od nas, do czego zresztą zachęcamy.

SinClub to organizacja która swoją działalność skupiała wokół organizacji imprez BDSM. Robiliśmy sesje zdjęciowe, portale tematyczne, play-party oraz imprezy zamknięte, a przede wszystkim Sinprezy, czyli otwarte spotkania BDSM organizowane w większych miastach Polski. W tzw. najlepszych czasach Sinprezy organizowano w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie, Bydgoszczy i Katowicach. Dzięki tym eventom poznało się wiele ciekawych i nietuzinkowych ludzi. Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękujemy. To była wspaniała przygoda.

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć, skontaktować się z nami zostawiamy czynny adres info@sinclub.org, pozostałe adresy nie będą już aktywne.

Pozdrawiamy

Draekus i Ascezja

Leave a reply