Zlikwidowaliśmy

  • Forum – niestety animowanie i moderowanie go przekraczało nieco nasze siły, więc postanowiliśmy, że skupimy się na lepszym systemie komentarzy.

Zmieniliśmy:

  • Eventy są teraz zarządzane przez przejrzysty i nowoczesny systemik, który będzie też obsługiwał rezerwacje i komunikację z zapisanymi, a nawet zbierze składki przez konto PayPal’a. Koniec w ysyłaniem maili co kilka dni, czekaniem na potwierdzenia, że przyjęliśmy rezerwację. Poza tym teraz mamy do dyspozycji przejrzystą listę i kalendarium z mapą!
  • System komentarzy – komentowanie artykułów zastąpi forum. Myślimy, że tak będzie prościej i wygodniej zarówno dla nas, jak i dla Was, a for o tematyce BDSM jest naprawdę sporo.

Dodaliśmy:

  • Dział Projekty – nie każdy wie, że poza organizowaniem imprez zaczęliśmy się udzielać na różne sposoby, niektóre projekty prowadzimy w ramach SinClubu (obecnie dokładnie jeden – czyli SinSessions), a kilka wspieramy promocją, lub zapleczem technicznym. Zawsze też poszukujemy osób, które chciałyby w ramach tych inicjatyw porobić i potworzyć coś fajnego.

Mamy w planach:

  • Dopracować wiele rzeczy zarówno w wyglądzie jak i w funkcjonalności, ale wszystko po kolei..

Pamiętajcie, że strony nie robimy dla siebie i jeśli macie jakieś uwagi, lub komentarze to podzielcie się nimi wkomengtarzach poniżej!

Leave a reply