Sinteractions i Club USTA

Cały czas podnosimy sobie poprzeczkę. Z naszej strony organizacyjną – ze strony klubu wyposażeniową. W tej chwili poddasze UST przechodzi solidną adaptację. W pomieszczenie wbudowywane są klatki, specjalnie dla klimatycznych gości. W holu zaś zawiśnie specjalna atrakcja dla odważnych! Owszem nie utrzymamy ceny startowej z pierwszej imprezy, ale postanowiliśmy wspólnie, że jeśli już wytyczać sobie kierunek – to zdecydowanie: lepiej, piękniej, jeszcze bardziej higienicznie, z lepszym wyposażeniem, a nie taniej.  I nie boimy się inwestować w Wasze doznania. Z tych samych względów zaostrzymy dressdcodowy rygor i sprawimy, że imprezy będą bardziej kameralne i zdecydowanie klimatyczne. Cały czas pracujemy też nad tym, by rozszerzyć Sinteractions na inne miasta.

 

SinSessions 3

Tak – wystawa się nie udała, ale projekt i tak rozwijamy dalej – i to w zupełnie nowych kierunkach. Następna non-profitowa sesja zdjęciowa odbędzie się w Warszawie 13-14 października. Planujemy dość szeroki zakres scen, zdjęć i tematów, a także planujemy… coś specjalnego. Jak zawsze organizujemy lokal, propsy, makeup i organizację z zapleczem prawnym i zapraszamy do współpracy modeli i profesjonalnych fotografów, którym marzą się klimatyczne zdjęcia. Znowu marzy nam się materiał piękny, artystyczny, estetyczny i głęboko klimatyczny, jednak tym razem mamy kilka planów jak to wykorzystać, żeby zainispirować i oswoić lifestylem szerszy krąg odbiorców, a naszym klimatycznym znajomym dać do rąk coś naprawdę pięknego. Więcej detali już za chwilę na sinsessions.org/sinsession3

 

Sinprezy – Sintegracja postępuje!

W pierwszej połowie tego roku do Sinprezowych miast dołączyły Lublin i Gdańsk – i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że zostaną z nami na stałę. Ich organizatorzy: Nefteho, Evildoll i Warthog dołączyli do SinCrew i wspólnie przenosimy wirtualną scenę na realny grunt. Notabene – w Lublinie bardzo konkretnie i bardzo rozrywkowo! W drugiej połowie roku mamy w planach dołaczyć do naszej SinClubowej sieci kolejne dwa duże miasta – czy jest tu ktoś, kto przejmie pałęczkę, podniesie rękawicę, stanie na wysokości zadania? Pisać! – scena BDSM w kraju zależy przedewszystkim od Waszych chęci! Z radością też obserwujemy, jak wzorem Sinprez zakwitają nam jak grzyby po deszczu mniejsze i większe spotkania w różnych miejscach Polski. To dobrze – zaczynamy wychodzić z domów i sprzed monitorów!

 

Duża impreza na horyzoncie!

Czyli to co lubicie najbardziej – planujemy kolejną imprezę zamkniętą w listopadzie. Jak zawsze intensywoność pomiędzy PlayParty a Sinprezą. Na razie tyle, więcej informacji już niedługo!

 

Poza tym mamy wiele planów i nowinek, nad którymi pracujemy, już niedługo otworzymy pewien bardzo według nas potrzebny projekt i rozpoczniemy dwa kolejne. W końcu chcemy zrobić taką scenę w Polsce, z której nawet rodzimi malkontenci będą zadowoleni!

Leave a reply