Razem z SinKotem powędruje do Ciebie unikatowa SinKocia obroża, ufundowana przez firmę MasterColt – jako prezent dla klimatycznej osoby, o wielkim futrzastym sercu! Obrożę zamiast na kocie (które generalnie jako gatunek na uległe się nie nadają :) ) można nosić na ręku jako klimatyczną, gustowną bransoletkę. Te obroże zdają się mówić:

Klimatyczny Ktoś, kto ma Klimatycznego Kota :)

 

pocoobroze

cotosasinkoty

Sponsorowane Kociaki!

Różne osoby, firmy i organizacje w klimacie postanowiły wspómóc naszą akcję i sponsorują kociaki dodając różne drobiazgi dla ich nowych właścicieli, lub dla samych kociaków, dlatego możecie wybierać spośród koto-perwersyjnych opcji:

 

AbSinKot

absyntlogowh100px
Sklep Absynt postanowił przyłączyć się do akcji i zapowiedział, że jednemu przygarniętemu kociakowi zafunduje karmę na miesiąc!

 

BondageKot

nawado white

Inny kotek dostanie motek linki hojo-jutsu od nawado.pl!

 

FetishKot

logo2
Ten kotek dostanie w komplecie koci breloczek wykonany ze skóry specjalnie przez latex.shop.pl na tę okazję

SinStar

Anonimowy darczyńca ufundował wspaniały, profesjonalny koci drapak – prosi jedynie, aby w zamian nazwać kotka SinStar i zrobić z niego prawdziwą gwiazdę :)

Dziękujemy!

Będziemy uzupełniać tę listę kolejnymi perw-kociakami. Zapraszamy też wszystkie firmy w klimacie (lub niekoniecznie), które chcą wspomóc naszą akcję. Chodzi o zasponsorowanie kociakom jakiś drobiażdżków, które sprawią, że będą one unikatowe. Drobiazgi muszą być albo skromne (w końcu osoba przygarniająca kotka nie robi tego dla nagrody), albo muszą wspomagać samego kociaka (karma, drapak, koszyczek itp). Napiszcie do nas w tej sprawie na info@sinclub.org

Po co ta akcja?

Kotków jest dużo i jeśli nie znajdą domów czeka je schronisko i uśpienie! Wspólnota mieszkaniowa, która zgodziła się je przygarnąć na jakiś czas nie może ich zostawić na swoim terenie. (Tak naprawdę przygarnęła kotki nie wiedząc, że mają mieć młode, a nie może tyle kotów trzymać na swoim terenie.) Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć kotkom nowe domy! Poprosiliśmy MasterColt o pomoc, a ponieważ właściciele firmy są sami miłośnikami kotów, zgodzili się wziąć udział w naszej SinKociej akcji i zobowiązali się dostarczyć unikatowe obrożoletki! Po kilku rozmowach do akcji przyłączyły się inne firmy i osoby.

6 Tygodni

Kociaki będą do odbioru za sześć tygodni, ale musimy im znaleźć właścicieli już teraz. Dlatego szukamy osób, które poważnie potraktują taką decyzję.

 

 

 

Chesz kotka? Napisz na heidziuszka@gmail.com

 

 

cotojestsinclub

 

Główny sponsor akcji:

mastercolt

Leave a reply