Jeśli znasz jakiś ciekawy portal, którego zabrakło na tej liście podeślij nam link wraz z krótkim opisem i logo. Zależy nam aby na tej liście znalazły się głównie polskie projekty, portale i miejsca związane w mniejszym lub większym stopniu z kulturą BDSM. Takich stron wbrew pozorom jest wiele i pewnie też nie wszędzie jeszcze zdążyliśmy dotrzeć, dlatego też liczymy na Wasze zgłoszenia i pomoc w aktualizacjach. W sprawie wymiany banerów piszcie na info@sinclub.org.pl.

 

Miejsca i Kluby związane z BDSM

elektrownia Klub Elektrownia (Poznań) [clubelektrownia.blogspot.com] – w tym klubie raz w miesiącu spotykamy się na poznańskiej Sinprezie.
absynt Sklep Absynt (Warszawa) [www.sklepabsynt.pl] – sklep będący równocześnie miejsce spotkań, gdzie można poznać ciekawych ludzi. Nie jedną fajną Sinprezę tam zorganizowaliśmy. Serdecznie polecamy również asortyment – buty i gorsety – coś w sam raz dla fetyszystów.
 logo zachcianek Zachianek [www.zachcianek.pl/] – miejsce gdzie odbyło się SinStories, oraz wiele Sinprez i innych spotkań różnych grup BDSMowych. Wszystko dzięki życzliwemu nastawieniu managera lokalu do wszelkich kinkowych działalności.
Swingersclub USTA [www.ustaswingersclub.com]- Czyli miejsce związane z Sinteractions w Warszawie. Przepięknie urządzony i zawsze zabdany „pod igłę” swingersklub z ogromną, bardzo otwartą społecznością i niezwykle sympatycznymi właścicieli. Odkąd organizujemy tam nasze play-party przechodzi gruntowne adaptacje, aby coraz lepiej odpowiadać naszym BDSMowym potrzebom, zachowując przy tym bardzo wyszukany styl.
Pub USTA [www.ustaswingersclub.com] – nowo otwarty Pub w centrum na ul. Żurawiej 22. Tam też od teraz odbywać się będą Sinprezy. Piękny lokal, w którym znajdzie się miejsce specjalnie dla nas, z otwartymi i sympatycznymi gośćmi, oraz obsługą, która z zupełną swobodą potraktuje każdy przejaw inności.

Wydarzenia

FOM FETYSZ-O-MANIA [www.fetysz-o-mania.org] – obecnie największa, cykliczna impreza BDSM w Polsce odbywajaca się regularnie w Warszawie.

Fora Internetowe

 

forumbondage Forum Bondage [www.dikof.webd.pl] – forum poświęcone sztuce bondage, czyli miejsce gdzie można spotkać miłośników wszelkiego rodzaju unieruchamiania.
femdom Forum FemDom [femdom.one.pl] – forum zdominowane przez kobiety – czyli forum poświęcone przede wszystkim kobiecej dominacji.
Libertyn Libertyn [www.libertyn.org] – forum przeznaczone dla osób poszukujących informacji z zakresu erotyki: zachowań, technik, obrzędów, przesądów, sztuki oraz historii.
poliamoria Poliamoria [www.poliamoria.fora.pl] – jak sama nazwa wskazuje jest to forum poświęcone poliamorii, czyli wszelakim związkom i układom składającym się z więcej niż dwóch osób.
rogacz Rogacz Forum [www.rogacz.sex.pl] – forum przeznaczone głównie dla miłośników cuckold i swingers. Na forum można znaleźć również rozwijający się dział BDSM.
RA Rozkosze Alkowy [www.rozkoszealkowy.pl] – forum poświęcone wielu różnym interesującym zagadnieniom z zakresu erotyki i przeróżnych ziemskich i nieziemskich rozkoszy. Na forum spotkać można miłośników cuckoldu, swingu oraz BDSM.
SMC Sado Maso Club [forum.sadomasoclub.pl] – forum poświęcone w głównej mierze tematom związanym z BDSM.Forum to jest zintegrowane z:

 

Portale Społecznościowe

 

i heart fetlife 200 Fetlife [fetlife.com] > grupa BDSM Poland [fetlife.com/groups/16247] – to anglojęzyczny portal społeczności owy przypominający w swej formie facebooka tylko takiego związanego z sexem i wszelkimi jego odmianami. Na Fetlifie, w grupie BDSM Poland, można spotkać praktycznie wszystkich członków SinCrew, gdyż to właśnie w tym miejscu w sieci się w większości poznaliśmy.
sexibdsm [SexiBDSM] Ciekawy portal społecznościowy zbudowany z myślą o miłośnikach BDSM i Fetish. Ma płatne opcje – nie rujnujące kieszeni – i naprawdę sporo funkcji dostępnych za darmo. Jeśli szukacie drugiej połówki, lub społeczności – warto się zainteresować.
bdsmlifelogo [http://bdsmlife.pl] Polski portal społecznościowy dla miłośników BDSM i Fetyszy. Póki co – całkowicie darmowy!

Sklepy z akcesoriami

SQoutletBanner Sklep Erotic-outlet [erotic-outlet.pl] – Sponsor Sinteractions z bardzo szerokim dostępem do różnych zabawek i gadżetów dostępnych w Polsce i zagranicą. W jego ofercie znajdziecie wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, a jeśli poszukujecie czegoś konkretnego – nie bójcie się zapytać – znajdą to dla Was i sporwadzą bez dodatkowych kosztów.
FETISH NET PL2MALE Sklep – FETISH [fetish.net.pl] to całkiem ładnie wyposażony BDSMowo-Fetyszowy Sexshop, z przystępnymi cenami i całkiem sporym asortymentem.
mastercolt234 128 MasterColt [mastercolt.pl] Manufaktura bardzo wysokiej jakości strojów, akcesoriów i dodatków ze skóry dla mężczyzn. Od koszulie, poprzez czapki do gadżetów.
logo2 Latex Shop [latex.shop.pl] jeśli szukacie stroi laexowych robionych na zamówienie w rozsądnej cenie zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Właściciel jest designerem i zrobi Wam taki strój, jaki sobie wymarzycie.

Inne ciekawe i polecane strony

banner-dinah-300 Dominatrix Dinah [www.dominatrixdinah.eu/] Ta prześliczna i bardzo sympatyczna bywalczyni naszych Sinteractions prowadzi swoje profesjonalne studio w Amsterdamie.
wanilianna - świat nylonu Waniliana
[www.wanilianna.com]
Ta przepiękna Pani wprowadzi Was w najbardziej kinkowe aspekty nóg obleczonych w niewzykły w dotyku nylon.
 

 

 

Trzcinka [www.trzcinka.eu] – zbiór wiedzy na temat spankingu.
wydawnictwotriskelion Wydawnictwo Triskelion [kasiakropka-bdsm.pl]
wydawnictwotriskelion Blog – Sadomasoneria [sadomasoneria.pl] – najdlużej istniejąca BDSMowa strona w polskim internecie.