Startujemy w Swingersclubie USTA w Warszawie – dlaczego tam? Z prostej przyczyny – jako pierwsi wyszli do nas z konkretną i bardzo otwartą propozycją, dostępną już w lipcu, a my, jak wiecie uwielbiamy współdziałać z ludźmi, którzy robiąc imprezy myślą jak można coś zrobić lepiej, ciekawiej, bardziej interaktywnie i nie oglądają się na dziwne ograniczenia. Lokal zachęca ładnie urządzonym wnętrzem, a na potrzeby imprezy możemy go dowolnie dostosowywać i przemeblowywać, zresztą z pomocą gospodarza. Postaramy się więc, aby w każdym pokoju była inna wyuzdana atrakcja!

Oczywiście pamiętamy o atrakcjach. Tym razem postawiliśmy na mistyczne „Misterium Grzechu” – zabawa odchodzi od pokazów tematycznych i skupiać się będzie na doznaniach maksymalnie siedmiu uczestników imprezy, którzy postanowią oddać się w ręce pozostałych gości, przeżywając najpierw niezwykłą ceremonię. Piersze chętne Panie już są, czekamy na dalsze zgłoszenia. Ten element imprezy oddajemy w ręce Slaanesh i GanRaptora, którzy Sąd nad grzesznymi Duszami potrafią przeprowadzić bezkonkurencyjnie.

Poza tymy ponownie zagości u nas Komnata Gorącego Wosku – czyli czeka Was naprawdę rozgrzewająca zabawa – a także sporo zabaw i interesujących przewrotnych „zasad” budujących klimat imprezy.

W cenie biletu, która ze względu na interaktywny rodzaj zabawy i udostępnionego lokalu jest znacząco wyższa od dotychczasowych, gospodarze zapewniają poczęstunek zarówno w postaci szczodrego bufetu, jak i sporego wyboru alkoholi. Czyli za cenę wyjścia na dobrą dyskotekę w Warszawie dostajecie całą noc perwersyjnych zabaw z przekąskami i barem. Myślimy, że to więcej niż uczciwa oferta, zwłaszcza, że ze względu na różnicę w wstępie zdecydowanie przeważają Panie. (System rezerwacji jest tym razem zewnętrzny, więc lista wybierających się nie będzie publiczna).

Dresscode pozostaje obowiązkowy, postanowiliśmy dopuścić stroje wieczorowe po uprzedniej konsultacji. Tak jak rozumiemy osoby, które niekoniecznie lubią się przebierać, tak samo wiemy, jak krępujące potrafią być osoby w garniturach, które przyjdą jedynie popatrzeć na przebierańców. Dlatego w stroju wieczorowym pozwolimy wejść osobom, które faktycznie chcą przyjść uczestniczyć w imprezie, a nie tylko zaspokoić ciekawość.

Mamy nadzieję, że ten typ Play Party przyjmie się i będziemy mogli niedługo rozszerzyć go na inne miasta, a na chwilę obecną ZAPRASZAMY NA SINTERACTIONS W WARSZAWIE.

Leave a reply