Przyglądając się im doszliśmy do wniosku, że zaprosimy Was do tej świetnej zabawy i postanowiliśmy zorganizować Bambusowy Konkurs.

 

Jeśli masz pomysł na niezwykle przewrotny mebel BDSM zrobiony tylko z bambusa i sznurków koniecznie narysuj go, zrób zdjęcie makiety lub przedstaw w dowolny sposób i wyślij do nas na info@sinclub.org.

Projekty pod kątem wykonalności i atrakcyjności ocenią Slaanesh i GanRaptor. Do społu z całym SinCrew wybierzemy najlepszy projekt, według którego wykonamy zaprojektowany mebel i przekażemy zwycięzcy.

Zatem wszyscy miłośnicy kreatywnego bondage i ekologicznych materiałów – chwytać za ołówki. Jako inspirację dajemy Wam proste konstrukcje nawado i przeurocze BDSMowe szmacianki! :)

Na prace czekamy do 4 marca, wyniki ogłosimy 10 marca, Nagrodę bedzie można odebrać w czasie Sinteractions #6 lub w późniejszym, umówionym terminie w Pubie USTA.

Zgłoszenie zaopatrz Nickiem lub imieniem i nazwiskiem.

Umieść w zgłoszeniu dopisek:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu, oraz na publikację mojej pracy przez organizatorów konkursu w ramach informacji na jego temat. Oświadczam, że jestem jedynym autorem i pomysłodawcą nadesłanej pracy i mam do niej pełne prawa autorskie”

Do usłyszenia!

Prześliczne szmacianki zobaczycie tutaj..

 

Leave a reply