Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę! Naprawdę warta była całego wysiłku włożonego w organizację. Jak zawsze dopisały zarówno stroje jak i humory, z czego się bardzo cieszymy! Dziękuję wszystkim bajkowym postaciom i tym przebranym i tym pomalowanym ;) Cieszę się też, że tak odważnie i licznie korzystaliście z playroomów, co byście tam nie połamali (pod warunkiem, że nie siebie ;) to było naprwdę.. interaktywnie!

Specjalne podziękowania dla wszystkich życzliwych osób, które spontanicznie włączyły się do organizacji i tym, którzy pomogli nam w naszej Warszwskiej misji bajkowej :), bez Was nie było by tak *różowo* ;), Także gratulacje dla GanRaptora i Slaanesh, którzy uciągnęli tytanicznym wysiłkiem większą część programowych rozrywek :), oraz dla wszystkich innych współorganizatorów i performersów!

Nie udało nam się przeprowadzić konkursu shibari, więc zapewne niedługo pomyślimy wspólnie z nawado jak to nadrobić, co by nam się nagrody nie zmarnowały :)

Niedługo napiszemy więcej na temat tego jak było, a także wyślemy Wam kochani listę rzeczy znalezionych i zgubionych! :)

Leave a reply