sinparty logo SQ 400Od dawna otrzymujemy sygnały, że dla wielu osób Sinprezy są spotkaniami nie pozwalającymi na eksplorację swoich perwersji, oraz, że macie ochotę na coś więcej. Jednocześnie dla wielu osób Sinteractions wydają się zbyt intensywne, lub zbyt odważne. Przemyśleliśmy tę kwestię i postanowiliśmy spróbować czegoś nowego.

SinParty to nowy rodzaj imprezy zamkniętej, na której osoby chcące dać się ponieść swoim perwersyjnym uciechom będą mogły skorzystać z bogato wyposażonego Playroomu. Specjalnie do tego celu przygotowane Krzyże, koziołki, stoły będą czekać na chętne osoby. Osoby nie gustujące w zbyt mocnych wrażeniach, lub chcące powoli oswajać się z klimatem będą mogły skorzystać z głownej sali, gdzie czas postaramy się umilić pokazem, muzyką i fetyszowym towarzystwem.

SinParty będziemy regularnie co kilka miesięcy organizować w większych miastach Polski. Mamy nadzieję, że tak samo jak Sinprezy (nasze spotkania otwarte) wpiszą się w kanon naszej sceny.

Pierwsze SinParty Będzie zorganizowane w Krakowie 8. czerwca 2013. Zajmują się nim ruda kotka, Sprzeczna i Bartec. Informacja znajduje się pod tym linkiem…

Koncepcję imprezy, F.A.Q. oraz regulamin znajdziecie tutaj…

Leave a reply