Jak wiecie przez dwa miesiące Warszawska ekipa szukała nowego miejsca na Sinprezy w stolicy. W końcu udało się odnaleźć Coco De Oro, gdzie właściciele zgodzili się na próbę zorganizować Spotkanie w ich dużej sali imprezowej. Po czerwcowej Sinprezie doszli do wniosku, że nie opłaca się im udostępniać nam za darmo sali na wyłączność i postanowili poszukać z nami kompromisu. Doszliśmy do wniosku, że mamy 3 możliwości i postanowiliśmy spytać Was o opinię – bo jakby nie było – Sinprezy organizujemy dla Was.

„Nie udzielamy rozgrzeszenia” (cyt. Ojciec Wizytator)

 

8 czerwca Roku Pańskiego 2013 pradawny gród Kraka gości miał wielce licznych i szacownych. Przybyli dostojni członkowie trybunału inkwizycyjnego a z nimi zastęp budzących grozę, biegłych w swej sztuce, mistrzów małodobrych. Zaszczyt starożytnemu miastu swą wizytą wyświadczyło też wielu zacnych, wysoko urodzonych feudałów, którym towarzyszyły orszaki z licznych i posłusznych sług złożone.

Kulminacją tegoż wydarzenia było spotkanie owego szacownego grona w karczmie „Pod Ziemią”, gdzie biesiadowali i nad ważkimi sprawami dyskursy wiedli. Lecz ich spotkanie nie tylko kurtuazyjny miało charakter…

Ku przestrodze wszystkich wiernych i dla  przykładu wszelkiego, największa grzesznica publicznie osądzona została. Trybunał litości nie okazał i na srogie tortury nieszczęsną skazał. Gwoli wypędzenia z niej demonów ciało jej batem było sieczone, metalowymi kolcami ranione i żywym ogniem ku uciesze gawiedzi palone…

Widok ten tak wielką trwogą przejął serca sług tam obecnych, że czym prędzej wszelkie swe pomniejsze grzechy wyznali, za co też rychłą, lubo mniej okrutną, karę ponieśli. Panowie i Panie swych wasali długo, sprawiedliwie i z użyciem sali tortur moresu uczyli, ciała ich na wszelkie sposoby katując i dusze do uległości i pokory skłaniając.

Takim przykładem poruszona pewna jawnogrzesznica, płomiennym kolorem włosów ladacznicę przypominająca, nawróciła się i jednemu ze srogich oprawców do stóp padła, błagając, by zechciał pozwolić jej pokorną służbą grzechy swe naprawić. Tenże poddał niewiastę publicznej próbie posłuszeństwa z udziałem licznej widowni, po czym do jej błagań łaskawie się przychylił i na własność wziąć ją raczył…

Ażeby każdy z obecnych swojego poddanego skrępować odpowiednio potrafił, przeto mogli zacni Goście pobrać nauki u Znawcy sztuki wiązania wszelakiego. Udzielił On Panom i Paniom wskazówek dotyczących praktycznego wykorzystania rzeczy dostępnych w każdym pańskim dworku.

Zmęczeni wymierzaniem kar swym poddanym Panowie i Panie po owym wydarzeniu zasłużonego odpoczynku zaznali, a ich służba, bojaźnią i wdzięcznością przejęta, jeszcze gorliwiej służyć poczęła…

Zaprawdę powiadam Wam – nie znacie dnia ani godziny, kiedy i Wy na Sinparty osądzeni będziecie…

 

Metzger

Szanowni Fetyszyści i miłośnicy…

Polecamy Wam serdecznie Gothic Fetish Party, które odbędzie się 22 czerwca, sobota, w lokalu ClubRock. Start o godzinie 20. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Clubrock przygotował naprawdę ciekawy program i solidnie opracowane atrakcje.

Pracownia Latex Shop postanowiła wziąć udział w SinParty w Krakowie. Jako dodatek dla wszystkich uczestników ufundowała fajną, latexową maskę do breath controll (zabawy z ograniczonym dostępem powietrza).  Rozlosujemy ją wśród uczestników imprezy :). Poza tym na imprezie będzie można podziwiać stroje szyte w pracowni i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat latexu, strojów od kogoś naprawdę zagłębionego w temacie.

Czytaj dalej

sinparty logo SQ 400Od dawna otrzymujemy sygnały, że dla wielu osób Sinprezy są spotkaniami nie pozwalającymi na eksplorację swoich perwersji, oraz, że macie ochotę na coś więcej. Jednocześnie dla wielu osób Sinteractions wydają się zbyt intensywne, lub zbyt odważne. Przemyśleliśmy tę kwestię i postanowiliśmy spróbować czegoś nowego.

SinParty to nowy rodzaj imprezy zamkniętej, na której osoby chcące dać się ponieść swoim perwersyjnym uciechom będą mogły skorzystać z bogato wyposażonego Playroomu. Specjalnie do tego celu przygotowane Krzyże, koziołki, stoły będą czekać na chętne osoby. Osoby nie gustujące w zbyt mocnych wrażeniach, lub chcące powoli oswajać się z klimatem będą mogły skorzystać z głownej sali, gdzie czas postaramy się umilić pokazem, muzyką i fetyszowym towarzystwem.

SinParty będziemy regularnie co kilka miesięcy organizować w większych miastach Polski. Mamy nadzieję, że tak samo jak Sinprezy (nasze spotkania otwarte) wpiszą się w kanon naszej sceny.

Pierwsze SinParty Będzie zorganizowane w Krakowie 8. czerwca 2013. Zajmują się nim ruda kotka, Sprzeczna i Bartec. Informacja znajduje się pod tym linkiem…

Koncepcję imprezy, F.A.Q. oraz regulamin znajdziecie tutaj…

Jak wiecie przez ostatnie tygodnie zbieraliśmy rezerwacje na Sinvasion. Niestety pomimo promocji i ciekawego programu zainteresowanie taką formą imprezy okazało się niewystarczające, a zbyt mała ilość potwierdzonych rezerwacji nie pozwoliła nam mieć nadziei na stworzenie odpowiedniej atmosfery. Dlatego z przykrością musimy oznajmić, że Sinvasion odwołujemy. Wszystkie akredytacje zostaną dzisiaj do godziny 20:00 odesłane wpłacającym. Dzisiaj roześlemy też obiecane kody zniżkowe naszego sponsora – firmy mastercolt.pl tym, którzy złożyli rezerwacje do dnia wczorajszego.

Dziękujemy wszystkim, którzy zrobili rezerwacje na czas i bardzo przepraszamy Was za niespodziewaną zmianę planów. Wierzymy, że niedługo będziemy znów mieli okazję imprezować razem, może w innej formie, może w innej koncepcji.